Meie lugu

Restoranist Villa Thai

Thai

Meie Lugu

tai ja india köök

Meie restoran asub Kadrioru südames, kus oleme juba 2002. aastast pakkunud Nepaali kokkade poolt valmistatud ehedaid Tai ja India köögi parimaid palasid. See on paik, kus kohtuvad eksootilised maitsed, õdus interjöör ja suurepärane teenindus.

Meie menüüst leiad põhjaliku läbilõike nii Tai kui ka India köögikultuuri parimatest eksootilistest roogadest. Kõik toidud on maitsetest tulvil ning vürtsika olemusega, kuid siiski mugandatud põhjamaisele maitsele sobivaks. Kes aga soovib kogeda tõelist tulisust, saab meie kokkade loodud vürtsisegusid oma roale juurde lisada.

meie lähenemine

eksootiline köök

Meie menüüst leiad põhjaliku läbilõike nii Tai kui ka India köögikultuuri parimatest eksootilistest roogadest. Kõik toidud on maitsetest tulvil ning vürtsika olemusega, kuid siiski mugandatud põhjamaisele maitsele sobivaks. Kes aga soovib kogeda tõelist tulisust, saab meie kokkade loodud vürtsisegusid juurde lisada.

Thai

Reserveering

Reserveeri laud

Siseruumid

Siseruumid

hubane atmosfäär

Meie restorani interjöör on loodud moel, et saaksid iga külastusega justkui omaette väikese reisi Aasia südamesse. Eksootilised dekoratsioonid, hubane valgus ning vürtsikad aroomid garanteerivad, et saad nautida õdusat aega oma lähedastega. Meie ruumid on igati sobilikud ka erinevate ürituste läbiviimiseks.

Välisterrass

Suvine Nautimus

Soojade ilmade korral on avatud ka meie terrass, kus võimalik mõnusalt nautida päikeselisi lõunaid ja õhtupoolikuid. Meie terrass on nagu väike oaas betoonidžunglis, kus saad end tunda justkui linnast eraldatuna oma väikeses salaaias.

Thai

Kohtume Villa Thais!

Ootame Sind Külla

Reserveering

Reserveeri Laud